מגלקום ממנפת את מומחיותה ברשתות, באבטחת מידע ובתקשורת כדי לקדם פרויקטים מורכבים. היום מגלקום משלבת ומיישמת את פתרונות הממשל והביטחון המובילים עבור חברות פרטיות, המגזר הציבורי וארגונים ממשלתיים בפריסה כלל ארצית. אנו משלבים את מומחיותנו בתחום הרשתות והאבטחה, יחד עם ניסיון מקיף ורב שנים באינטגרציה של מערכות, כדי לספק ספקטרום פתרונות מלא.
 
חברת מגלקום עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם הארגונים הציבוריים הגדולים ביותר בישראל. החברה ידועה כספקית של אינטגרציית מערכות שמציעה פתרונות המשלבים תמורה גבוהה ודיוק בלוח זמנים.
 
הנוכחות הכלל ארצית ביחד עם קבוצות המומחים שלנו מאפשרים לנו להציע ללקוחותינו פתרון מקיף שמסופק כולו מיצרן אחד. המומחיות בתחום הבטחון, הפתרונות המגוונים שאנו מציעים, ההיצמדות ללוחות זמנים ולתקציבים אפשרו לנו לפתח קבוצת לקוחות ממשלתיים, עירוניים וביטחוניים גדולה במיוחד.
 
הצוות שלנו מסייעת למגזר הביטחוני בישראל וכוחות הגנה אחרים, בפריסת מערכות חדשניות. לרבים מאוד מבין עובדינו יש סיווג ביטחוני גבוה. קבוצותינו פועלות תחת דרישות האבטחה הקפדניות ביותר של מגזר הביטחון, וכך הן יכולות לשלב ולתחזק את המערכות המתקדמות ביותר.
 
אנחנו יודעים שאין מקום לטעות במערכות ביטחון. מערכות שכאלה צריכות לעמוד בסטנדרטים המחמירים ביותר.
 
קבוצותינו מספקות שירות למערכות גדולות בארגונים תובעניים במיוחד, כולל: משרד ראש הממשלה, משרד הביטחון, משרד המשפטים, משרד הבריאות, צה"ל, מגורי נשיא המדינה ועוד רבים אחרים.