Communicationsחטיבת המולטימדיה הוקמה במגלקום בשנת 2019 ע"י רכישת חטיבת המולטימדיה מחברת ארדן קונטרול-טק שהינה מחלוצות תחום המולטימדיה בישראל עם מלמעלה מ 40 שנות ניסיון.

מגלקום מתמחה בהקמת חדרי ישיבות וחדרי בקרה עם טכנולוגיות מתקדמות המאפשרות לנהל את הפעילות השוטפת באופן נוח ויעיל.

בזכות שילוב בין מותגים מהאיכותיים בעולם ומחלקת הנדסה שקשובה לצורכי הלקוח , אנו מביאים כל חדר בקרה וכל חדר ישיבות לחוויית שימוש פשוטה לתפעול ואחזקה אך אם זאת אלגנטית ונקייה.

בין הפתרונות שאנו מספקים:

 • פתרונות אודיו – ויז'ואל
 • בקרת תאורה ומערכות שליטה
 • מערכות סאונד מתקדמות
 • מערכות מולטימדיה

אנו מספקים ייעוץ ייחודי , תכנון וביצוע לא פחות ממושלמים והכל תחת קורת גג אחת.

מתכננים הקמה של חדר ישיבות חדש? רוצים לשדרג את חדר הישיבות הקיים? זה הזמן להכיר את הפתרונות הטכנולוגיים המוצעים לכם בתחום המולטימדיה לחדרי ישיבות בחברתנו.
אנחנו בחברת Magalcom, עוסקים ומתמחים בהליכי תכנון והקמה של חדרי ישיבות וחדרי בקרה בשילוב הטכנולוגיות המקדמות ביותר המאפשרות למעשה לנהל את הפעילות השוטפת באופן הנוח והיעיל ביותר. על מנת לבסס את מעמדנו המקצועי בתחום, הקמנו במהלך שנת 2019 את חטיבת המולטימדיה בחברתנו ע"י רכישת חטיבת המולטימדיה של חברת ארדן קונטרול – טק, הנחשבת לחלוצת תחום המולטימדיה בישראל עם למעלה מ-40 שנות ניסיון.

פתרונות מולטימדיה לחדרי ישיבות מתקדמים

העידן הטכנולוגי בו הסביבה העסקית של ימינו פועלת, מחייב את כל סוגי העסקים להציב את חזית הטכנולוגיה בכל תחומי הפעילות העסקיים, והדבר בא לידי ביטוי בהקמת חדרי ישיבות המשלבים בתוכם את פתרונות המולטימדיה המתקדמים ביותר. פתרונות אלו מבוססים על מערכות מולטימדיה המספקות מענה מושלם לכל צרכי הישיבות והפגישות העסקיות המתקיימות בחדרי הישיבות של החברות, הארגונים והעסקים השונים, וכל זאת ללא תלות בתחום עיסוקם ובגודל השטח הנתון של חדר הישיבות.

מערכות מולטימדיה מותאמות

בחטיבת המולטימדיה בחברתנו, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות שירות לצרכי הקמת חדרי ישיבות, המבוססים על מערכות מולטימדיה מותאמות באופן פרטני לגודל החדר ולצרכי בית העסק, החברה או הארגון. בין יתר הפתרונות המוצעים על ידינו במסגרת הקמת חדרי ישיבות תוכלו למצוא:

 • פתרונות אודיו – ויז'ואל
 • מערכות סאונד מתקדמות
 • בקרת תאורה ומערכות שליטה
 • מערכות מולטימדיה מבוססי וידאו

על מנת לספק את פתרונות השירות המוצעים על ידינו בתחום המולטימדיה לחדרי ישיבות, אנו מקיימים קשרי עבודה הדוקים עם היצרנים המובילים בתחום, וביניהם: חברת קרמר, חברת קרסטרון, חברת JABRA, חברת LOGITEC ועוד.

חשוב לנו שתדעו: השילוב בין המותגים המובילים והאיכותיים ביותר בעולם לבין היכולות המקצועיות של חטיבת המולטימדיה בחברתנו, מאפשרים לכלל לקוחותינו ליהנות מחוויית השימוש המיטבית בכל חדר ישיבות אותו אנו מתכננים ומקימים, וכל זאת במסגרת תכנון מוקפד של חדר הישיבות הן בהיבט הטכנולוגי והן בהיבט העיצובי.

גמישות מרבית בהליכי התכנון וההקמה

פתרונות מולטימדיה לחדרי ישיבות מותאמים על ידינו באופן פרטני לכל תחום עסקי, החל ממשרדים קטנים בתחומי השירות השונים, דרך חברות הייטק וארגונים גדולים בתחום ועד למשרדים ממשלתיים ורשויות מקומיות. בכל אחד מהפרויקטים השונים בהם אנו מעורבים בתחום המולטימדיה לחדרי ישיבות, אנו דואגים להתאים את פתרונות השירות המוצעים על ידינו לצרכי בית העסק, החברה או הארגון העסקי או הממשלתי, ובתוך כך, "לתפור" פתרון מותאם לכל לקוח. לאורך השנים, ביצענו מגוון רחב של פרויקטים בתחום המולטימדיה לחדרי ישיבות, ממשרדים קטנים ובינוניים ועד לחברות ענק וארגונים מובילים בתחומם, ובין היתר ניהלנו פרויקטי ענק דוגמת קריית התקשוב של צה"ל ועיריית תל אביב. במסגרת השירות המוצע על ידינו אנו מספקים שירותי ייעוץ, תכנון וביצוע, והכול תחת קורת גג אחת.

כל יתרונות השירות במקום אחד

חטיבת המולטימדיה בחברתנו מבססת את פעילותה על היתרונות היחסיים המאפיינים אותנו בחברת Magalcom בכל תחומי ההתמחות שלנו, כאשר בין היתרונות המרכזיים שלנו תוכלו למצוא:

 • שילוב ייחודי של התמחויות המאפשר לנו לפעול לטובת יישום מוצלח ומלא של כל סוגי הפרויקטים המורכבים בחזית הטכנולוגיה
 • ניסיון עתיר ידע המבוסס על 40 שנות פעילות בשוק התקשורת בישראל
 • הון אנושי המבוסס על כוח אדם עם ידע והסמכות
 • יכולות הנדסיות רב תחומיות של עובדי החברה
 • למעלה מ-200 עובדים בפריסה ארצית
 • מכלול רחב של שירותים המקנים לכל לקוח מענה מושלם בכל פרויקט בהתאמה מדויקת לצרכי הפרויקט והלקוח
 • עבודה על פי תקנים בינלאומיים ומקומיים, וביניהם ISO 9001, ISO 27001, ISO 45001 ועוד
 • שירותי תמיכה טכנית ותחזוקה מסביב לשעון
 • מתן שירות מקצועי לכל הסקטורים בשוק הישראלי

ויתרונות שירות נוספים המבססים את מעמדנו כמובילי תחום בכל אחד מתחומי ההתמחות בהם אנו עוסקים, לרבות, תחום המולטימדיה לחדרי ישיבות.

מולטימדיה לחדרי שליטה ובקרה

תחום התמחות נוסף של חטיבת המולטימדיה בחברתנו, בא לידי ביטוי בהליכי תכנון והטמעה של מערכות מולטימדיה בחדרי שליטה ובקרה שנועדו לפקח על כל סוגי מערכות הביטחון הקיימות בחברה, בארגון או בבית העסק. במסגרת שירות זה, חטיבת המולטימדיה בחברתנו, מבצעת התאמה מיטבית בין צרכי המולטימדיה לסוגי מערכות הביטחון, ובתוך כך, דואגת לסנכרון מלא של כלל המערכות באמצעות מסכי וידאו בגדלים שונים המותאמים לגודל הפיזי של חדר הבקרה והשליטה.

בנוסף, חטיבת המולטימדיה בחברתנו מתמחה בתכנון פתרונות אודיו ו-וידאו לחדרי עסקאות במערכת הבנקאית ובחברות השקעות, וזאת לצד פתרונות מולטימדיה לעסקים קטנים המעוניינים לשדרג את חדרי הישיבות שברשותם.

אם גם אתם מעוניינים להקים או לשדרג את חדר הישיבות העומד לרשותכם, זה הזמן ליצור איתנו קשר כאן ולהסתייע בשירותי הייעוץ המוצעים לכם על ידי צוות המומחים של חטיבת המולטימדיה בחברתנו.