מגזר הבריאות מתמודד עם אתגרי תקשורת ורשתות קשים. עמידה בדרישת הלקוחות לאיכות חיים גבוהה יותר, הציפיות של הלקוחות לקבל טיפולים שהינם טובים ובטוחים יותר וכן חברה שהולכת ומזדקנת, כל אלה ביחד מהווים אתגרים ענקיים כשמדובר בתשתיות ורשתות בתחום הבריאות.

רשתות התקשורת המופרדות של ימינו יכולות להוביל לפשרה בזמני תגובה וכן להפריע לשיתוף הפעולה ולנגישות לעובדים קליניים, וזה תורם לגידול בעלויות ולצמצום באיכות הטיפול שמוצע לכל לקוח.

מגלקום מבינה את המורכבויות ואת הדרישות של יישום טכנולוגיית המידע הנכונה לאבטחה, יעילות וציות בשדה הבריאות והרפואה. זו הסיבה שמגלקום מספקת תמיכה ופתרונות IT אמינים לגופים רפואיים במגזר הזה כבר יותר מעשרים שנה.

החברה ממנפת את ההשקעה ב-IT כדי לשפר את היעילות ואת התפוקה, להקטין את עלויות ציוד התקשורת, למרב את הקישוריות ולמטב את תזרימי העבודה – והכל במסגרת גמישה שקלה להתקנה ולשימוש.

מגלקום מציעה טווח מלא של משאבי רשתות עם ניסיון טכנולוגי שמספקים תמורה גבוהה לעלות. יש לנו קבוצת מומחים שעובדת מזה שנים עם מוסדות בריאות ורוקחות גלובליים מובילים, כולל בית החולים הגדול ביותר באזור אירופה, המזרח התיכון ואפריקה. פיתחנו מערכות רשת עבור ארגוני בריאות שמאפשרות נקודת מבט אחודה למידע – החל בקבצי חולים ועד למרכזי נתונים, ועד לסיוע בגישה למידע.