מערכות כריזה מתקדמותחטיבת הכריזה הוקמה במגלקום בשנת 2015 ע"י רכישת חברת רמטל שנוסדה בשנת 1958 והינה מחלוצות תחום הכריזה והאודיו בישראל.

מגלקום מתמחה בהקמת מערכות כריזה ואודיו מתקדמות המאפשרות לנהל את הפעילות השוטפת באופן נוח ויעיל.

בין הפתרונות שאנו מספקים:

 • פתרון רחש לבן למיסוך שמע בסביבת OPEN SPACE
 • מערכת קריאת חולה – אחות כולל שילוב דיבור מבוסס IP
 • מערכות כריזה מתקדמות
 • מערכות אינטרקום מבוססות IP

אנו מספקים ייעוץ ייחודי , תכנון וביצוע לא פחות ממושלמים והכל תחת קורת גג אחת.

חטיבת הכריזה בחברתנו מתמחה בהליכי תכנון והתקנה של מערכות כריזה, מערכות אינטרקום ומערכות קריאת חולה – אחות. החטיבה הוקמה בשנת 2015 לאחר השלמת הרכישה של חברת רמטל שנוסדה בשנת 1958 ולאורך שנים ארוכות נחשבה לחלוצת תחום הכריזה והאודיו בישראל. לפניכם מידע כללי על המערכות השונות המתוכננות ומותקנות על ידי חטיבה הכריזה בחברתנו ועל הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים המוצעים לכם אצלנו.

מערכת כריזה לעסק

מערכות כריזה לעסקים נועדו למגוון רחב של שימושים בבתי העסק השונים, כאשר מספר סוגים עיקריים של מערכות כריזה המיועדים ומותאמים לבתי העסק השונים על פי אופיים העסקי, וביניהם:

 • מערכת כריזה לתפעול בית העסק – מערכות כריזה המיועדות לעסקים המנהלים קבוצה גדולה של עובדים ו/או מספקים שירות לקהל גדול של לקוחות. מערכות אלו נועדו בין היתר לצרכי פרסום מוצרים, ניהול תורים, ייעול צוות העובדים וכדומה, וזאת בהתאם לסוג ואופי בית העסק.
 • מערכת סאונד לעסקים המיועדת בעיקר לצרכי השמעת מוזיקת רקע בחלל בית העסק
 • מערכת כריזה לחירום המשמשת לצרכי הרתעה במצבי חירום – ברוב המקרים, מערכת זו מותקנת בשילוב מערכות לגילוי וכיבוש אש

מערכות כריזה לחירום היא מערכת אותה חובה להתקין על פי חוק בכל סוגי העסקים בהם ישנה התקהלות של קהל, לרבות, מפעלים, אולמות אירועים, מתחמי אירוח, מפעלים וכדומה. מערכת זו חייבת לעבוד בתקן 1120/3 ובמפרט 160 של משטרת ישראל, וכמו כן, היא חייבת לעבור בדיקת תקינות שנתית. כל אחת ממערכות הכריזה לעסקים כוללת בתוכה רמקולים, מיקרופונים ומגבר – מיקסר, כאשר בחירת הציוד מהווה חלק בלתי נפרד מהליך התכנון וההתקנה של המערכת על פי שיקולים מקצועיים שונים כגון: גודל המרחב, מיקום המערכת, עוצמת הרעש, גובה התקרה, אקוסטיקה, תשתית חשמלית וכדומה.

כחלק מפתרונות השירות המוצעים לכם על ידי חטיבת הכריזה בחברתנו, תוכלו להסתייע בשירותי ייעוץ והכוונה בכל הנוגע לבחירת סוגי מערכות הכריזה הנחוצות לכם בהתאם לאופי וסוג בית העסק. הפתרונות המוצעים על ידינו בתחום זה מיועדים גם לצרכי התקנת מערכת כריזה לעסק קטן, בינוני או גדול, גם לצרכי התקנת מערכות כריזה למפעלים, גם למטרות התקנה של מערכת כריזה לבית ספר ומוסדות חינוך נוספים ועוד.

מערכות אינטרקום

מערכת אינטרקום היא מערכת תקשורת המצויה כיום כמעט בכל מבנה מגורים, מבנה עסקים ומבנה ציבורי, כאשר סוג המערכת נקבע בהתאם לסוג החיבור שלה. כיום, תוכלו למצוא מגוון רחב של סוגי חיבורים לצורך התקנת מערכות אינטרקום, כאשר בין סוגי מערכות האינטרקום השונות תוכלו למצוא: אינטרקום תצוגת טלפון, אינטרקום קודן, אינטרקום טביעת אצבע ו/או תג קרבה ואינטרקום מסך טלוויזיה (מצלמה). בין סוגי החיבורים של מערכות אינטרקום כיום, תוכלו למצוא מערכת אינטרקום למרכזיה (IP) ומערכת אינטרקום אלחוטית הפועלת באמצעות ה-WI FI.

בחטיבת הכריזה הפועלת בחברתנו, תוכלו למצוא את הפתרונות המתקדמים ביותר לצורך התקנת מערכות אינטרקום מסוגים שונים, כאשר ההתמחות המקצועית שלנו משלבת בין פתרונות מבוססי IP לפתרונות אנלוגיים.

מערכות קריאת חולה – אחות

סוג נוסף של מערכות המתוכננות ומותקנות על ידינו כולל בתוכו מערכות מתקדמות המיועדות לצרכי התקנתה בבתי חולים, קופות חולים וקליניקות פרטיות. מערכות אלו ידועות בשם מערכות קריאת חולה – אחות, והן נועדו לצרכי הסבת תשומת הלב של הצוות הרפואי המטפל בצרכיו המיידים של החולה. מערכות אלו, בדומה למערכות כריזה אחרות המתוכננות ומתוקנות על ידי חטיבת הכריזה בחברתנו, כוללת את המערכות המתקדמות ביותר מסוגן, כאשר חלק מהמערכות מבוססות על זמזם ייעודי וחלק מהמערכות משלבות בתוכן מנגנון ייעודי לצרכי דיבור בין הצדדים.

כל סוגי מערכות הכריזה במקום אחד

חטיבת הכריזה בחברתנו מתמחה בהליכי תכנון והקמה של כל סוגי מערכות הכריזה ו-האודיו המתקדמות ביותר מסוגן, כאשר אנו מייצגים באופן בלעדי בישראל חלק מהחברות והיצרנים המובילים ביותר בתחום. הפתרונות השונים המוצעים על ידי לצרכי תכנון והתקנה של מערכות כריזה, מערכות אינטרקום ומערכות קריאת חולה – אחות, כוללים:

 • פתרון ייעודי לרחש לבן למיסוף שמע בסביבת OPEN SPACE
 • מערכות קריאת חולה אחות מבוסס IP – כולל פונקצית דיבור
 • מערכות כריזה מתקדמות לתפעול עסקים, למטרות סאונד ולצרכי חירום
 • מערכות אינטרקום מתקדמות מבוססות IP

כמו כן, אנו מתמחים בהתקנת תשתיות תקשורת לצרכי תפעול מערכות כריזה, מערכות אינטרקום ומערכות קריאת חולה אחות, וזאת לצד שירותי תפעול ותחזוקה של כל סוגי המערכות תחת קורת גג אחת, מקצועית ומובילה בתחומה. אם גם אתם נדרשים להתקנת מערכות כריזה כאלו ואחרות, אנו מזמינים גם אתכם ליצור איתנו קשר לצורך תיאום פגישה עם צוות המומחים של חטיבת הכריזה בחברתנו ולהיחשף לכל הפתרונות המתקדמים ביותר המוצעים על ידינו בתחום זה.