מגלקום בעלת רקע של כמעט שלושים שנה בתחום בנקאות ופיננסים, נותנת מענה לאתגרים חדשים על ידי שימוש במוצרים והשירותים הטובים ביותר מסוגם. אנו , כשותפים של מוסדות הבנקאות והפיננסים המובילים באזור, מציעים פלטפורמה עשירה של פתרונות חדרי מסחר והון.

מגלקום מתמחה כיום בפיתוח פתרונות משולבים עבור חדרי עסקאות בארגוני בנקאות וכספים. החברה פיתחה מומחיות ספציפית בתכנון, בנייה ושילוב של מערכות ופתרונות לרצפת המסחר.

בכדי לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר הנדרשים בתעשייה, מגלקום משתפת פעולה עם ספקים גלובליים מובילים של פתרונות חדרי מסחר, כולל: Orange Business Services (Etrali), NICE ו- Wey Technology. יחד עם ספקים אלו מציעה מגלקום התקנות ושילוב של מערכות חדר עסקאות פורצות דרך, כולל מתגי וידאו ומערכות טלפוניה.

לאחר בנייה של מערכות יחסים חזקות עם לקוחות בתחום חדרי העסקאות, הצעד הבא, באופן טבעי, היה להגיב לדרישה ההולכת וגדלה לפיתוח פתרונות שמגדילים את ההכנסות.

מגלקום פיתחה פלטפורמת חדר עסקאות שמכוונת ליצירת תזרים הכנסות חדש. לאחר שבחנה היטב את אינטראקציות הסוחר – לקוח, ולמדה את ההיקף שלה, החברה יישמה בהצלחה טכנולוגיות, תהליכים וכלים חדשים היוצרים סביבה מקדמת הכנסות.

בין הלקוחות המובילים שלנו: בנק הפועלים, פסגות, בנק דיסקונט, בנק לאומי, בנק איגוד, פניקס קבוצת הפיננסים, בנק מזרחי, ויזה קאל, מנורה מבטחים ועוד.