אילוצים תקציביים הולכים וגדלים וצוותי IT ותמיכה קטנים גורמים למכללות ולאוניברסיטאות להסתמך על ספק הרשת שלהם יותר מאשר בעבר.

המומחיות של מגלקום ברשתות במגזר החינוך, וחבילת השירותים המקיפים שאנו מציעים, העניקו סביבות לימוד אינטראקטיביות ודינמיות יותר עבור בתי ספר ואוניברסיטאות מובילות במשך קרוב לשלושים שנה.

מכללות ואוניברסיטאות זקוקות לרשתות ניתנות להתאמה בכדי לעמוד בדרישות הרשת המשתנות. החל מהעברת נתונים ועד תקשורת בזמן אמת, ה-IT בחינוך הגבוה ממוקד בשירות ובצרכים של הסטודנטים והפקולטה.

פתרונות הרשת, האבטחה והתקשורת של מגלקום מספקים את התשתית הראשית לקמפוס מקושר. אנחנו מבטיחים מהירות ואמינות, כמו גם קיבולת פתוחה, בכדי לעמוד בצרכי הפס הרחב הגבוהים של עשרות אלפי הסטודנטים שנמצאים בקמפוס.

אנחנו עוזרים למוסדות חינוך ליישם תשתיות וארכיטקטורות רשת מוצקות ומתוכננות היטב, לשפר את התקשורת עם המרצים, הסטודנטים ואנשי הצוות, לספק יותר סביבות אלחוטיות, לוודא אבטחה וליצור הזדמנויות עשירות לשיתופי פעולה יעילים.

יצרנו קשרי שותפות עם המובילים בתעשייה כדי לספק פתרונות מקיפים. אנחנו יודעים שניידות סטודנטים, מידע מאובטח, פרטיות ואבטחה של הרשת הינם קריטיים לפתרון רשת מפותח היטב במגזר החינוך.

להלן כמה מארגוני החינוך עמם אנו עובדים: אוניברסיטת בר-אילן, מכללת בית ברל, האוניברסיטה העברית, המכללה למנהל.