מגלקום מובילים את תחום מערכות הביטחון בישראל, ומאפשרים לכל לקוחותינו ליהנות מהפתרונות המתקדמים ביותר בענף, לרבות, הטמעת מערכות ניתוח וידאו מבוססות אלגוריתמים ובינה מלאכותית (AI).

וידאו אנליטיקה היא פלטפורמת אבטחה מתקדמת מסוגה המבוססת על יכולות ניתוח תמונת וידאו לצרכי זיהוי וגילוי תנועה בשטחים שונים. פלטפורמה זו מהווה את חזית הטכנולוגיה בתחום מערכות הביטחון והיא מיועדת בין היתר לצרכי זיהוי ומעקב בזמן אמת אחר תנועת חשודים בניסיונות חדירה, פריצה, גניבה, ונדליזם וכדומה.

מערכת וידאו אנליטיקה – יתרונות מרכזיים

הטמעה של מערכת וידאו אנליטיקה כחלק ממערך האבטחה בבית העסק, הארגון, החברה או הגוף הציבורי, תאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות אשר אינם באים לידי ביטוי במערכות ביטחון ואבטחה אחרות, כאשר בין היתרונות המרכזיים של מערכות הוידאו אנליטיקה תוכלו למצוא:

 • יכולת כיסוי של שטחים נרחבים ומרוחקים זה מזה במקביל
 • זיהוי אוטומטי של אובייקטים חשודים בתוואי השטח
 • יכולת הבחנה מדויקת בין אנשים, סוגי רכבים וסוגי חיות
 • מעקב חי אחר כל תנועה חשודה בזמן אמת

ויתרונות נוספים הבאים לידי ביטוי מעצם היותה מערכת טכנולוגית הפועלת במתכונת של 24/7.

מה כוללת מערכת וידאו אנליטיקה?

כל מערכת וידאו אנליטיקה משלבת בתוכה מספר משתנה של רכיבים המותאמים לצרכי האבטחה וגודל השטח אותו אתם מעוניינים לכסות. ברוב המקרים, המערכות כוללות: ארונות תקשורת ייעודים, מצלמות אנליטיקה מבוססות אלגוריתמים ובינה מלאכותית, מערכות כריזה ורמקולים ותוכנה ייעודית המחברת בין המערכת למערכי השליטה והבקרה. תוכנה ייעודית זו מהווה את אחד מהמרכיבים החשובים ביותר במערכת מכיוון שהיא זו המאפשרת את הזרמת המידע לצורך ניתוח ממצאי תמונת הוידאו על ידי האנשים המוסמכים לצורך כך, ובתוך כך, היא זו המאפשרת טיפול מהיר ונקודתי באירועי האבטחה השונים בזמן אמת.

חשוב לציין שמערכות הוידאו אנליטיקה מסוגלות לחלוש על מספר אתרים מרוחקים זה מזה באמצעות ריבוי מסכים, כאשר תצורות המסך ניתנות לשינוי על פי מספר האתרים הנדרשים לכיסוי ובהתאם להיקף מערכות האבטחה המצויות בכל אתר.

התקנת מערכות וידאו אנליטיקה – מה חשוב לדעת?

על מנת לייעל את תפקודה של מערכת הוידאו אנליטיקה, קיימת חשיבות רבה לאופן תכנונה והתקנה ברמת השטח, ולכן, כל פעולת התקנה והטמעה של המערכת מחייבת היכרות מעמיקה עם צרכי ונהלי האבטחה של המקום והכנת תיק שטח הכולל בתוכו צילומי רחפן של כל תוואי השטח. כמו כן, קיימת חשיבות רבה להיכרות תנאי השטח על ידי צוות המתקינים וזאת לצרכי קביעה מדויקת ומקצועית של מיקום המצלמות על פי תנאי השטח הקיימים. כמו כן, קיימת חשיבות רבה להקמת מנגנון התראות ייעודי שלמעשה מסוגל (באמצעים מבוססי אלגוריתמים) להבדיל בין התראות שווא לבין מצבי חירום אמיתיים.

מגלקום מציגה: מערכות ניתוח וידאו מבוססות אלגוריתמים ו-AI

כאחת מהחברות המובילות ביותר בישראל בתחום מערכות הביטחון, אנחנו במגלקום, דואגים להביא לכם את חזית הטכנולוגיה בכל סוגי המערכות אותן אנו מתכננים, מתקינים ומתחזקים, לרבות, מערכות וידאו אנליטיקה. המערכות המותקנות על ידינו בתחום זה, משלבות בתוכן את האלגוריתמים המתקדמים ביותר לצורך זיהוי של פנים ו/או תנועה.

המערכות המתקדמות המוצעות על ידינו בתחום וידאו אנליטיקה, מיוצרות על ידי החברות המובילות ביותר בעולם והן עומדות בתקנים המחמירים ביותר בתחום האבטחה. בין היתר, המערכות המתקדמות המוצעות על ידינו משלבות בתוכן יכולת ניתוח וידאו אוטומטי, דבר המקל על פענוח תמונת הוידאו על ידי האנשים המוסמכים לצורך כך.

בימים אלו אנו משלימים את העבודות בנתבי איילון באחד מהפרויקטים הגדולים ביותר בישראל בתחום האנליטיקה. בפרויקט זה, הקמנו את מערכת הוידאו האנליטיקה הגדולה ביותר בארץ ושילבנו בתוכה את כל האמצעים הטכנולוגיים שמערכות האנליטיקה יכולות להציע נכון להיום.

התקנת מערכות וידאו אליטיקה – למה דווקא איתנו?

כחברה מובילה בתחומה, אנחנו ב-Magakcom, מאפשרים גם לכם ליהנות מהיתרונות היחסיים שלנו בכל אחד מתחומי ההתמחות בהם אנו עוסקים, לרבות, תחום מערכות הביטחון בכלל ותחום מערכות וידאו אנליטיקה בפרט. בין היתרונות המרכזיים המלווים אותנו כבר למעלה מ-40 שנה, תוכלו למצוא:

 • שילוב ייחודי של תחומי התמחות המאפשר לנו ליישם כל פרויקט בהתאם לחזית הטכנולוגיה
 • הון אנושי המבוסס על כוח אדם בעל ניסיון, ידע והסמכה
 • חברתנו היא קבלן רשום ברשם הקבלנים לצורך ביצוע עבודות תשתית לכל סוגי מערכות התקשורת
 • בחברתנו מועסקים למעלה מ-200 עובדים מובילים בתחומם בפריסה ארצית
 • חברתנו מספקת מכלול רחב של פתרונות ושירותים בשיטת TURNKEY SOLUTION לאורך כל שלבי הפרויקטים השונים
 • אנו מקיימים קשר עבודה הדוקים עם חברות מובילות בתחום הפיתוח והייצור של כל סוגי המערכות אותן אנו מתכננים, מקימים ומתחזקים
 • אנו עובדים עם כל הסקטורים בשוק הישראלי
 • אנו עובדים על פי תקנים בינלאומיים ומקומיים, לרבות ISO 9001 , ISO 27001 , ISO 45001 , ISO 14001

רוצים לדעת יותר על הפתרונות המתקדמים המוצעים על ידינו בתחום וידאו אנליטיקה? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כאן לצורך תיאום פגישת ייעוץ עם צוות המומחים שלנו.